PODRÓŻE MOTOCYKLOWE Z EDELWEISS

Gdy w 1980 roku Werner i Coral Wachter założyli Edelweiss Bike Travel (Podróże Motocyklowe z Edelweiss), pomysł był bardzo prosty: wybrać najlepsze drogi, aby pokazać naszą piękną planetę entuzjastycznym kierowcom motocykli oraz skuterów z całego świata, umożliwiając im jednocześnie pobyt w starannie dobranych hotelach oraz restauracjach oferujących regionalną kuchnię. A to wszystko mogą przeżywać z tymi, którzy podzielają tę samą pasję.

35 lat Edelweiss Bike Travel sprawiło, że 36,000 posiadaczy motocykli i skuterów wzięło udział łącznie w 2,200 wyprawach oraz szkoleniach motocyklowych.

Przez ostatnie 35 lat firma zyskała ogromne doświadczenie dzięki niezliczonym wyprawom. W 2015 roku zrobiliśmy wszystko, aby wyprawy osiągnęły poziom perfekcji! Odwiedź naszą stronę www.edelweissbike.com/new-program i zobacz program wypraw na nadchodzący sezon!

ISLANDIA – LÓD I OGIEŃ

Podziwiaj nienaruszone piękno przyrody, podróżując motocyklem Triumph przez wzgórza Islandii.

Dowiedz się więcej

SZKOCJA – WYPRAWA PO GÓRACH

Wybierając tą wycieczkę motocyklową zobaczysz piękno górskich obszarów, wraz z zamkami oraz spektakularnymi szlakami. To idealne miejsce do szarżowania dla Ciebie i Twojego Triumpha.

Dowiedz się więcej

MYANMAR – WYPRAWA PRZYGODOWA

Niewielu kierowców zdobyło Myanmar na motocyklu, bądź jednym z tych, któremu się to uda. Podziwiaj spektakularne góry, piękne jeziora oraz niesamowitą regionalną kulturę.

Dowiedz się więcej

WYPRAWA CELTYCKA

Najlepsze plaże w Wielkiej Brytanii, piękne drogi poprzez niekończące się zielone wzgórza Walii oraz legendarna Wyspa Man, czekają na Ciebie i Twój motocykl.

Dowiedz się więcej

POŁUDNIOWOWSCHODNIA AZJA

Wybierz się na motocyklową podróż życia do Południowowschodniej Azji.

Dowiedz się więcej

LAOS I WIETNAM

To motocyklowa wyprawa przez Tajlandię, Laos i Wietnam, stworzona z myślą o tych, którym nie straszne żadne przygody!

Dowiedz się więcej