08/08/2017

  NOWA WSPÓŁPRACA TRIUMPH MOTORCYCLES UK ORAZ BAJAJ AUTO INDIA

  Mamy przyjemność poinformować, że firma Triumph Motorcycles oraz firma Bajaj rozpoczęły ze sobą kooperację na skalę światową.

  Celem tej nie kapitałowej kooperacji jest tworzenie serii ponadprzeciętnych motocykli o średnim zakresie osiągów, przy wykorzystaniu wzajemnego potencjału.

  Mamy nadzieję, że siły i korzyści płynące ze współpracy przełożą się na wszystkie rynki na płaszczyźnie pozycji i postrzegania marki, projektowania i rozwoju technologii, jak również jakości i konkurencji cenowej oraz światowej dystrybucji.

  Nowa globalna współpraca umożliwia Triumph rozszerzanie zasięgu działalności poprzez docieranie do nowych segmentów rynków nastawionych na masowych odbiorców na całym świecie, szczególnie pośród rynków wschodzących.

  Bajaj uzyska dostęp do legendarnej marki Triumph oraz wspaniałych motocykli, tym samym poszerzając ofertę motocykli w obszarze własnej gospodarki, a także innych międzynarodowych rynków.

  Triumph i Bajaj cieszą się korzyściami i szansami wypływającymi ze wzajemnej współpracy oraz wizją wkraczania na nowe segmenty rynków, a tym samym docierania do nowej grupy motocyklistów na całym świecie.

  Powiązane części

  09/10/2017

  Centrum przy fabryce motocykli Triumph już otwarte!

  3 października 2017 roku odbyło się uroczyste otwarcie „TRIUMPH VISITOR EXPERIENCE”, czyli centrum historycznego marki Triumph Motorcycles. To wyjątkowe miejsce łączy historię z teraźniejszością.

  Dowiedz się więcej
  25/09/2017

  Rajd Dżentelmenów 2017

  Mimo niesprzyjającej aury Gentelmani chcący uczestniczyć w tegorocznym The Distinguished Gentleman's Ride 2017 punktualnie zaczęli przybywać do Salonu Triumph Warszawa. Do godziny 10.00 na przejazd zapisała się rekordowa ilość, aż 265 motocyklistów.

  Dowiedz się więcej
  triumph bonneville t100 and t100 black riding shot left fade