17/08/2017

Event Triumph Karkonosze

B.G.

W minioną niedzielę ekipa Ride Event Karkonosze wróciła na miejsce. Piątek był owocny w wydarzenia. Niemniej, warunki pogodowe zmusiły uczestników do postoju, a nawet zmiany trasy.  Burza z gradem, a do tego sztorm połamał drzewa i zagrodził drogę.

Dodatkowe 90 km w sporym deszczu spowodowało, że dopiero po prawie 10 godzinach jazdy uczestnicy wyprawy dotarli na miejsce.

W sobotę pogoda również nie była wymarzona. Pomimo mgły i zimna, wszyscy uczestnicy stawili się do wyjazdu. W sobotę przejechano 370 km, uwzględniając drogę 100 zakrętów oraz wszystkie przełęcze Karkonoszy. Na szczęście, wszyscy dotarli cali i zdrowi…

Pomimo niekorzystnych warunków impreza była raczej udana, co mamy nadzieję, potwierdzą uczestnicy na swoich Facebookach.

Informujemy, że kalendarz Triumph i Przyjaciele sezon 2, czyli 2018 opublikujemy do końca roku.

 

Dziękujemy i pozdrawiamy

Triumph Polska Team

Powiązane części

09/10/2017

Centrum przy fabryce motocykli Triumph już otwarte!

3 października 2017 roku odbyło się uroczyste otwarcie „TRIUMPH VISITOR EXPERIENCE”, czyli centrum historycznego marki Triumph Motorcycles. To wyjątkowe miejsce łączy historię z teraźniejszością.

Dowiedz się więcej
25/09/2017

Rajd Dżentelmenów 2017

Mimo niesprzyjającej aury Gentelmani chcący uczestniczyć w tegorocznym The Distinguished Gentleman's Ride 2017 punktualnie zaczęli przybywać do Salonu Triumph Warszawa. Do godziny 10.00 na przejazd zapisała się rekordowa ilość, aż 265 motocyklistów.

Dowiedz się więcej